More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 28, 2014!

CNC Obrábění

Hledáte spolehlivého partnera v oboru CNC obrábění? Potom jste na správné adrese! Naše společnost se zabývá třískovým obráběním převážně kovových materiálů. Největší část výroby zabírá soustružení obrobků menších rozměrů do 50 mm v průměru. Největší průměr, jaký jsme schopni soustružit je 200 mm. Používáme nejmodernější CNC soustružnická centra převážně japonské výroby, která se vyznačují vysokou přesností a spolehlivostí. Nabízíme Vám široké možnosti spolupráce v oblasti malo a velko sériové výroby. Díky sofistikované optimalizaci výroby jsme schopni vyrábět kvalitní a přesné výrobky za velmi příznivé ceny. Velmi rychle a pružně reagujeme na Vaše podněty a změny v zadání výroby.

tepelné zpracování

V moderních vakuových pecích Schmetz a BMI provádíme tepelné zpracování přesně dle požadavků zákazníka. Ke každé zakázce vystavíme protokol o tvrdosti, lze doložit i zápis průběhu tepelného zpracování. Unikátní v rámci České republiky jsou pak vstupní rozměry jak vaku ové kalicí pece od společnosti BMI (Francie), tak vakuové popouštěcí pece od výrobce IVA (Německo)

  1. kalení s popouštěním
  2. všechny druhy žíhání (na měkko, austenitizační, na uvolnění vnitřních pnutí, normalizační)
  3. precipitační vytvrzování
  4. karbonitridaci
  5. cementování

Zhotovujeme zakázky dílů od rozměrově malých (milimetrových) až do délkových rozměrů 1000 mm, hmotnostně lze zhotovit jednotlivé díly od několika gramů až po cca 400 kg. Celkové hmotnosti zakázek mohou být například až do několika set kilogramů.